drzewko-firma-rodzinna-bez-tła

Piekarnia od początku swojego istnienia jest firmą rodzinną.

Stanowimy nieodłączną część rodzinnej firmy MACH, powstałej w 1976r., zajmującej się od kilkunastu lat produkcją systemów silosowych do mąk SILMACH.

Działamy na rynku zgodnie z tradycją społecznie odpowiedzialnego biznesu, gwarantując naszym Klientom i Partnerom otwartość na ich potrzeby, obsługę na najwyższym poziomie, elastyczność oraz najwyższą jakość produktów.

Poprzez realizację przez firmy rodzinne takich wartości jak uczciwość i rzetelność, relacje z Klientem nabierają rodzinnego i ciepłego charakteru, co stanowi w czasach dzisiejszych podstawę zdrowego i odpowiedzialnego biznesu.

Działania firm rodzinnych cechuje ukierunkowanie na ciągły rozwój i trwałość, co z kolei gwarantuje Klientom długoterminową i pewną perspektywę współpracy.

Firma Rodzinna

W latach 2011-2012 wzięliśmy udział w rocznym, ogólnopolskim projekcie „Firmy Rodzinne”, dedykowanym rozwojowi i integracji firm rodzinnych w Polsce.

Organizatorem projektu była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Strona projektu:

logo projekt firmy rodzinne

Udział w projekcie, poza podniesieniem naszych kompetencji w zakresie szeroko pojętego zarządzania firmą, dał nam możliwość integracji oraz bliższego poznania bardzo licznego i inspirującego środowiska – jakie tworzą polskie firmy rodzinne z całego kraju.

Poza wymiernymi korzyściami, udział w projekcie pozwolił także uświadomić nam właśnie rodzinność naszej firmy oraz rangę przedsiębiorstwa, jakie stanowimy od ponad 35 lat.

 Z tego też powodu z wielką dumą w naszej identyfikacji wizualnej posługujemy się drzewkiem firm rodzinnych – symbolem wyróżniającym firmy rodzinne w Polsce.

 drzewko-firma-rodzinna-bez-tła

PARTNERZY:

logo-ifr-bez-tla

Fundacja-Firmy-Rodzinne-Logo